وبلاگ

اینستاگرام به تازگی کدام پیج ها را می بندد

کم نیستند پیج هایی که فردی مثلا آقاست و با تصویر زنان در اینستاگرام حضور دارد و البته بالعکس؛ این کار اینستاگرام ریشه این افراد و پیج ها را می خشکاند.

♦ مهدی بذرافکن

با وجود راه کارهای مختلف مدیران اینستاگرام اما همچنان پیج های فیک با فالوورهای فیک وجود دارند هرچند دیگر مانند گذشته مورد قبول نیستند.

تا وقتی شرکت های فروش فالوورهای فیک باشد حتما پیج های فیک هم هست.

اوایل حضور اینستاگرام در کشورمان بعضی فروشندگان فالوورهای فیک از این راه به پول های باورنکردنی رسیدند.

کم اطلاعی مردم از فالوورهای فیک باعث می شد تا شرکت های مجازی فروش فالوور فیک یکه تازی کنند و ملت را با چنین فالوورهایی فریب دهند.

حالا دیگر همه می دانند به دست آوردن فالوور در اینستاگرام-خصوصا با این وضعیت فیلترینگ- چه کار دشواری است و باید با راه کارهای منطقی و تلاش زیاد پیج های اینستاگرام را ارتقا داد هرچند هنوز هم هستند افرادی که دوست دارند یک شبه ره صد ساله روند و با پرداخت پول های میلیونی به ناگاه تعداد فالوورهایشان را اضافه کنند.

ابتدای حضور اینستاگرام در ایران این کارها خریداران زیادی داشت اما کم کم کاربران متوجه فیک بودن فالوورها می شدند وقتی مثلا می دیدند پست یک پیج 150 هزار کایی تنها 50 لایک خورده است!

بعدا اما شرکت های فروش فالوور این مشکل را هم برطرف کردند و خرید لایک و بازدید و حتی فروش کامنت را هم در دستور کارشان قرار دادند.

مدتی هم چنین گذشت تا اینستاگرام با به روزآوری های مختلف راه پیشرفت چنین پیج های دروغینی را بست.

الان هنوز هم می توان فالوورهای فیک خریداری کرد و پیج تازه تاسیس را یک هفته ای تا چندصد هزار فالوور بالا برد اما مطمئنا این پیج ها از طریق اینستاگرام شادوبن* می شوند.

اینستاگرام اما به تازگی شروع به راستی آزمایی پیج های مشکوک کرده است.

این شرکت پیج هایی که احساس می کند با عکس شخص یا شرکتی غیر از شخص یا شرکت اصلی ساخته شده را مورد بررسی قرار می دهد و از صاحبان آن می خواهد تا ثابت کنند آن عکس متعلق به خودشان است.

اینستاگرام به دارندگان این پیج ها پیام راستی آزمایی یک یادو مرحله ای ارسال می کند.

این شرکت عددی -بالای پنج رقم- را ارسال می کند و از صاحبان پیج های مشکوک می خواهد آن عدد را خوانا روی کاغذی سفید و تمیز بنویسند و در دست بگیرند و سلفی وار عکس یا فیلمی از خود تهیه و ارسال کنند.

اینگونه آنها از اصلی بودن عکس پروفایل پیج شما مطمئن می شوند که واقعا خودتان هستید و از تصویر موجود سوء استفاده نکرده اید.

کم نیستند پیج هایی که فردی مثلا آقاست و با تصویر زنان در اینستاگرام حضور دارد و البته بالعکس؛ این کار اینستاگرام ریشه این افراد و پیج ها را می خشکاند.

اگر دیدید با آقا یا بانویی در اینستاگرام در تماس بوده اید و حالا دیگر آن پیج وجود ندارد احتمالا شما سرکار بوده اید و شاید هم مورد سوء استفاده قرار گرفته باشید.

___________________________

*شادوبن کردن یعنی پنهان کردن پست های جدید از کاربرانی که شما را دنبال نمی کنند، به این صورت که پست شما اکسپلور نمی شود حتی در بخش سرچ هشتگ، این مساله برای رشد اکانت کاربران ضررهای زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا