وبلاگ

برنامه «دوشات»کلاس درسی برای مجریان جوان

گفت و گوی علی میرمیرانی با احسان محمدی در برنامه «دوشات» دیدنی و شنیدنی است.

مهدی بذرافکن:دیدنی از این جهت که در هنگامه گفت و گو، ویدیوهایی مربوط به صحنه های خاطره انگیز فوتبال و البته مرتبط با سخن گویندگان پخش می شود و شنیدنی هم از جهت حُسن صوت میزبان و مهمان که هر دو آهنگین و شعرگونه حرف می زنند، انگار که مطالب از قبل نوشته شده و آنها در حال خوانش آنند.

علی میرمیرانی با تیزبینی و موقعیت سنجی، گفت و گو با احسان محمدی را-که حوالی دو ماه پیش انجام شده – به صورت کامل به فوتبال و حواشی اش پیوند زد و آن را نگه داشت تا در کوران رقابت های جام ملت های آسیا پخش کند.

گفت و گویی که هرچند مثل برنامه امیر مهدی ژوله «اوج» ندارد اما «فرود» هم ندارد؛روی یک ضرب آهنگ خاص آغاز می شود و پایان می یابد؛به صورت کلی در اقناع مخاطب برای دیدن یک گفت و گوی ۴۵ دقیقه ای موفق است.

علی میرمیرانی با علم به این که احسان محمدی مثل دیگر مهمانان دوشات-رضا کیانیان،کامبیز دیرباز،محمد بحرانی و…- از عنصر شهرت برخوردار نیست، سَمت گفت و گو را سوی احوالات شخصی مهمان نمی برد و به درستی سعی می کند از اطلاعات بالای احسان محمدی درباره فوتبال و حواشی آن برای جذاب شدن گفت و گو بهره ببرد.

کاری که هر دو به خوبی از عهده اش بر می آیند؛هم میرمیرانی پرسش کننده خوبی است،هم محمدی پاسخ دهنده خوبی.

علی میرمیرانی با همان «ابراهیم رها»ی معروف، با تاک شو دوشات یکی از حرفه ای ترین برنامه های گفت و محور رسانه های دیداری را کارگردانی و اجرا می کند.

برنامه ای که بی اغراق می تواند کلاس درسی برای مجریان جوان تر باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا